Tagi

Nowy obiekt sieci restauracji marki McDonalds przy ul. Nadarzyńskiej w Kobyłce zostanie otwarty w sierpniu 2012 – taką informację przekazało nam biuro prasowe McDonalds Polska.

Powstający lokal będzie się charakteryzować nowoczesnym stylem i wysokim standardem wykończenia. Projekt nowej restauracji został wykonany przez Europejskie Studio Projektowe w Paryżu. Odpowiedni komfort zapewnią gościom wygodne, tapicerowane meble, a zastosowane kolory z dominacją jasnych, żywych barw w połączeniu z właściwym oświetleniem stworzą atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi i odprężeniu.

Restauracja w Kobyłce będzie obiektem typu McDrive, który ucieszy wszystkich zmotoryzowanych gości.

Dla miłośników kawy przeznaczone będzie McCafe – specjalnie wydzielona strefa kawiarniana wewnątrz restauracji, z oddzielnym kontuarem i miejscami siedzącymi. Goście będą mogli wybierać z szerokiej gamy napojów przygotowywanych na bazie najwyższej jakości kaw i wielu deserów.

Dla dzieci główną atrakcją będzie strefa Gym&Fun – nowe interaktywne miejsce zabaw w restauracjach McDonald’s. W Gym&Fun na młodych sportowców czeka mini boisko do koszykówki, tor do jazdy
na rowerze i bieg z przeszkodami.